0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
Pro League
Shams Azar Qazvin
۱
۳
Perspolis Teheran
Finished
۲۰:۰۰
Esteghlal Tehran
۱
۰
Gol Gohar
Finished
۲۰:۰۰
Tractor Sazi FC
۳
۱
Malavan
Finished
۲۰:۰۰
Aluminium Arak
۰
۱
Sepahan
Finished
۲۰:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۲
۲
Paykan
Finished
۲۰:۰۰
Zob Ahan
۲
۱
Sanat Naft
Finished
۲۰:۰۰
Mes Rafsanjan
۲
۳
Esteghlal Khuzestan
Finished
۲۰:۰۰
Havadar SC
۰
۵
Nassaji Mazandaran
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۲
۱
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۳۰
Saudi Arabia
Division 1
Al-Quadisiya
۰
۰
Al-Safa FC
inprogress
۲۰:۴۵
AL Ain
۲
۲
Al Najma (SAUD)
Finished
۱۷:۰۰
Al Kholood
۰
۱
Al Adalah
inprogress
۲۱:۳۰
Al Faisaly Harmah
۱
۱
Al-Orubah
inprogress
۲۱:۳۰
Al Jandal
۱
۴
Jeddah Club
Finished
۱۸:۵۰
Al-Arabi Al-Saudi
۲
۱
Al-Bukayriyah FC
Finished
۲۰:۰۰
Al Qaisumah
۲
۳
Hajer
Finished
۱۹:۴۰
Al Jabalain
۲
۲
Al-Baten
Finished
۲۰:۱۰
Ohod Madinah
۱
۱
Al Taraji
Finished
۱۸:۴۵
Argentina
Liga Profesional
Atletico Tucuman
۱
۱
Platense
Finished
۰۳:۳۰
Union Santa Fe
۲
۰
Barracas Central
Finished
۰۱:۳۰
Chile
Primera B
Barnechea
۰
۰
C.D. Universidad de Concepcion
Finished
۰۱:۳۰
San Marcos de Arica
۱
۰
San Luis de Quillota
Finished
۰۴:۰۰
Morocco
Botola Pro
Ittihad Riadhi de Tanger
۰
۰
Raja Casablanca
inprogress
۲۱:۳۰
RSB Berkane
۰
۰
Chabab Mohammedia
inprogress
۲۱:۳۰
FAR Rabat
۳
۱
Jeunesse Sportive Soualem
inprogress
۲۱:۳۰
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Olympique de Safi
inprogress
۲۱:۳۰
MCO Mouloudia Oujda
۱
۲
Renaissance Zemamra
inprogress
۲۱:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۰
۱
Fath Union Sportive Rabat
inprogress
۲۱:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
GV Club Deportivo San Jose de Oruro
۲
۰
San Antonio Bulo Bulo
Finished
۰۱:۳۰
Royal Pari
۲
۲
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gimcheon Sangmu FC
۰
۰
FC Seoul
Finished
۱۴:۰۰
Gwangju FC
۰
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Germany
2. Bundesliga Relegation/Promotion Playoffs
SV Wehen Wiesbaden
۰
۰
SSV Jahn Regensburg
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
FFA Cup
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Altona City
Finished
۱۲:۴۵
Kingsway Olympic
۳
۲
Western Knights SC
Finished
۱۴:۳۰
Darwin Olympic
۱
۳
Darwin Hearts
Finished
۱۳:۱۵
Perth RedStar FC
۲
۰
Rockingham City
Finished
۱۴:۴۵
Ashfield SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۵:۰۰
Inter Lions FC
۱
۵
Blacktown City FC
Finished
۱۳:۰۰
Perth
۳
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۴:۳۰
Sydney Olympic FC
۱
۳
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Tanzania
Premier League
Simba SC
۲
۰
Jkt Tanzania
Finished
۱۶:۳۰
Singida BS FC
۲
۳
Kagera Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Coastal Union
۰
۰
Kinondoni MC FC
Finished
۱۶:۳۰
Young Africans
۴
۱
Tanzania Prisons
Finished
۱۶:۳۰
Ihefu FC
۵
۱
Mtibwa Sugar
Finished
۱۶:۳۰
Mashujaa FC
۳
۰
Dodoma
Finished
۱۶:۳۰
Namungo FC
۳
۲
Tabora United (Kitayosce)
Finished
۱۶:۳۰
Geita Gold FC
۰
۲
Azam FC
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Egypt Cup
FC Masr (ZED)
۱
۱
El Dakhleya
inprogress
۲۰:۳۰
Smouha
۱
۰
La Viena FC
Finished
۲۰:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
۱
۰
Makadi FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eerste Divisie - Playoff
NAC Breda
۳
۲
Excelsior Rotterdam
inprogress
۲۱:۳۰
Ecuador
Serie A
Libertad FC
۰
۰
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Algeria
Ligue 2
AS Ain M'lila
۲
۱
JS Bordj Menaiel
Finished
۱۸:۳۰
AS Khroub
۰
۰
USM Annaba
Finished
۱۸:۳۰
ES Mostaganem
۴
۰
ASM Oran
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Medea
۱
۲
Temouchent
Finished
۱۸:۳۰
SKAF Khemis Miliana
۰
۰
GC Mascara
Finished
۱۸:۳۰
E Sour El-Ghozlane
۱
۱
CA Batna
Finished
۱۸:۳۰
IB Khemis El Khechna
۱
۰
Olympique Magrane
Finished
۱۸:۳۰
JSM Tiaret
۲
۰
MCB Oued Sly
Finished
۱۸:۳۰
RC Arba
۲
۱
SC Mecheria
Finished
۱۸:۳۰
USM El Harrach
۲
۰
MO Constantine
Finished
۱۸:۳۰
HB Chelghoum Laid
۳
۲
Olympique Akbou
Finished
۱۸:۳۰
ESM Kolea
۴
۲
Js Ghir Abadla
Finished
۱۸:۳۰
RB Ouargla
۲
۱
NRB Telaghema
Finished
۱۸:۳۰
MSP Batna
۲
۰
MC El Eulma
Finished
۱۸:۳۰
Peru
Liga 2
Santos FC de Ica
۲
۲
CD Universidad San Martin de Porres
Finished
۰۰:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Roma U19
۰
۱
Lazio U19
inprogress
۲۲:۰۰
Argentina
Primera Nacional
Temperley
۱
۳
Gimnasia Mendoza
Finished
۰۳:۴۰
CA Defensores de Belgrano
۰
۲
Club Atletico Aldosivi
Finished
۰۰:۳۰
Italy
Serie C
Avellino
۰
۰
Vicenza
inprogress
۲۲:۳۰
Carrarese
۰
۰
Benevento
inprogress
۲۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۳
۱
Capalaba U23
Finished
۱۱:۳۰
Estonia
Meistriliiga
JK Nomme Kalju
۱
۱
JK Nomme United
Finished
۲۰:۳۰
FC Kuressaare
۲
۲
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۸:۳۰
South America
Kings League World Cup 40 mins play
Murash FC (VII)
-
-
Raniza (VII)
Finished
۰۴:۳۰
Olimpo United (VII)
-
-
Furia FC (VII)
Finished
۰۳:۳۰
Porcinos FC (VII)
-
-
Muchachos (VII)
Finished
۰۱:۳۰
FIVE FC (VII)
-
-
Kunisports (VII)
Finished
۰۰:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
New Lambton Reserves
۱
۲
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Norway
1. Division
IK Start Kristiansand
۲
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Coritiba FBC
۳
۰
Operario PR
Finished
۰۱:۳۰
Botafogo SP
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۳:۳۰
Avai
۲
۰
Goias EC
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Brasileiro U20
EC Bahia U20
۲
۲
Sao Paulo FC U20
inprogress
۲۱:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۰
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۲
۰
FC WIT Georgia Tblisi
Finished
۱۷:۳۰
FC Shturm Sartichala
۰
۳
FC Spaeri
Finished
۱۹:۳۰
Kolhketi Khobi
۲
۱
Aragvi Dusheti
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Camden Tigers SC
۰
۲
Inner West Hawks
Finished
۱۳:۰۰
Mounties Wanderers
۴
۰
Sydney University SFC
Finished
۱۳:۳۰
Zanzibar
Premier League
New City FC
۰
۱
KMKM
Finished
۱۶:۴۵
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskaltubo
۱
۳
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۶:۳۰
FC Telavi
۰
۰
FC Samtredia
Finished
۱۹:۳۰
FC Gagra
۴
۰
FC Iberia 1999
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
San Martin De Burzaco
۰
۰
Argentino Quilmes
Finished
۰۲:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Independiente FBC
۲
۱
Resistencia SC
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۰
Deportivo Santani
inprogress
۲۲:۰۰
Australia
Queensland Premier League 2
Bayside United
۲
۱
Taringa Rovers
Finished
۱۴:۰۰
Magic United TFA
۶
۰
Grange Thistle SC
Finished
۱۳:۰۰
Chile
Tercera Division
Colchagua CD
۰
۰
Puente Alto
inprogress
۲۲:۳۰
Finland
Ykkosliiga
SJK Akatemia
۰
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۹:۰۰
Lithuania
Cup
FK Babrungas Plunge
۲
۳
FC Hegelmann Litauen Kaunas
Finished
۱۸:۳۰
FK Nevezis Kedainiai
۲
۱
FK Ekranas
Finished
۲۰:۰۰
FKS Ukmerge
۱
۲
FK Dziugas Telsiai
Finished
۲۰:۰۰
United States
National Premier Soccer League
Minnesota Blizzard
۱
۱
Sioux Falls Thunder FC
Finished
۰۳:۳۰
Grove Soccer United
۱
۲
Dmv Elite FC
Finished
۰۲:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۰
۲
Bole Sub City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Dire Dawa (W)
۱
۱
Arba Minch (W)
Finished
۱۰:۳۰
Portugal
Taca Revelacao U23
Braga U23
۱
۳
Estoril U23
Finished
۲۰:۳۰
Latvia
Virsliga
Valmieras FK
۴
۰
FK Jelgava
Finished
۱۸:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۰
۳
FK Auda
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
New Lambton
۱
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۳:۳۰
Austria
Landesliga
Union Henndorf
۴
۲
UFV Thalgau
Finished
۱۹:۳۰
SV Grodig
۳
۱
USC Eugendorf
Finished
۲۰:۳۰
SV Gerasdorf Stammersdorf
۲
۴
Sportunion Mauer
Finished
۲۰:۰۰
SV Schattendorf
۰
۰
FC Deutschkreutz
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Southside Eagles
۱
۳
Capalaba
Finished
۱۳:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Terengganu II U23
۴
۰
Polis Di-Raja Malaysia U23 (PDRM)
Finished
۱۲:۴۵
Johor Darul Takzim II U23
۲
۱
Sri Pahang U23
Finished
۱۵:۴۵
Sabah FA U23
۲
۳
Perak II
Finished
۱۵:۴۵
Colombia
Regional League
Atletico Nacional Medellin Reserves
۴
۲
Lula FC
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Atletico Tucuman Reserves
۱
۰
Banfield Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۰
۰
CA Platense Reserves
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
CA Claypole Reserves
۱
۱
Central Espanol Reserves
inprogress
۲۲:۰۰
Lujan Reserves
۴
۱
General Lamadrid Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۰
۰
Deportivo Espanol Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Deportivo Paraguayo Reserves
۱
۲
Yupanqui Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Acassuso Reserves
۱
۲
Sacachispas Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Central Ballester Reserves
۱
۳
Real Pilar Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Excursionistas Reserves
۴
۰
Villa Dalmine Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Landesliga
FC Huchting
۳
۲
ATS Buntentor
inprogress
۲۱:۰۰
Sweden
Superettan
Degerfors IF
۱
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۲۰:۳۰
Austria
2. Landesliga
SV Frannach
۳
۲
USC Eichkogl
Finished
۲۰:۳۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۰
۲
Paro FC
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Indonesia (W)
۵
۱
Singapore (W)
Finished
۱۵:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۴
۳
Stabaek IF II
Finished
۱۹:۳۰
Romania
U19 League
Unirea Alba Iulia U19
۱
۲
CS Dinamo Bucuresti U19
Finished
۱۰:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Lucan United
۱
۲
Wayside Celtic FC
inprogress
۲۱:۳۰
Malahide
۰
۰
St Francis FC
inprogress
۲۲:۱۵
Tolka Rovers AFC
۰
۰
Liffey Wanderers
inprogress
۲۲:۱۵
Argentina
Primera C Metropolitana
Deportivo Espanol
۰
۰
Berazategui
inprogress
۲۲:۰۰
Kyrgyzstan
Premier League
Ilbirs Bishkek FC
۴
۰
OshMU Aldier
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
San Martin de San Juan Reserves
۰
۰
Colon Juniors San Juan
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Norway
NM Cup U19
Vidar U19
۱
۵
Haugesund U19
Finished
۲۰:۳۰
Varegg U19
۱
۲
Asane U19
Finished
۲۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Asker Fotball
۵
۲
Skeid 2
Finished
۲۰:۳۰
Frigg
۱
۰
Mjoendalen 2
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
1. FC Eintracht Bamberg
۰
۰
TSV Buchbach
Finished
۲۰:۰۰
Algeria
Youth League
IRB Ouargla U21
۴
۶
NRB Teleghma U21
Finished
۱۳:۳۰
RC Arba U21
۵
۳
SC Mecheria U21
Finished
۱۳:۳۰
IB Khemis El Khechna U21
۲
۲
Olympique Magrane U21
Finished
۱۳:۳۰
JSM Tiaret U21
۳
۱
MCB Oued Sly U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۲
۴
Temouchent U21
Finished
۱۳:۳۰
ES Mostaganem U21
۲
۱
ASM Oran U21
Finished
۱۳:۳۰
USM El Harrach U21
۱
۲
MO Constantine U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۱
MC El Eulma U21
Finished
۱۳:۳۰
Austria
Bundesliga
TSV Hartberg
۰
۱
FK Austria Wien
Finished
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SpVgg Quierschied
۳
۱
TSG Pfeddersheim
inprogress
۲۱:۰۰
FV Diefflen
۰
۱
VfR Wormatia Worms
inprogress
۲۱:۰۰
Paraguay
Primera Division
General Caballero JLM
۱
۰
2 de Mayo
Finished
۰۳:۰۰
Finland
Kolmonen
Narpes Kraft II
۰
۲
FF Jaro II
Finished
۱۹:۳۰
Gambia
Division 2
Unique Global FC
۱
۴
Gunjur United
Finished
۲۰:۰۰
Latrikunda Utd
۱
۲
Hart Academy FC
Finished
۲۰:۰۰
Medina United
۰
۱
RS Tallinding FC
Finished
۲۰:۰۰
World
Friendly International Matches U20 Women
France U20 (W)
۰
۰
Morocco U20 (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Norway
U19 Elite League
Assiden IF U19
۲
۰
Sande SK U19
inprogress
۲۱:۳۰
Gambia
GFA 1st Division
BST Galaxy
۱
۱
Greater Tomorrow FC
Finished
۲۰:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Monterrey (W)
۳
۱
Club America (W)
Finished
۰۵:۳۰
Brazil
Serie D
Trem AP
۳
۱
Rio Branco AC
Finished
۰۲:۴۵
Mongolia
Cup
Khoromkhon Klub
۲
۱
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۳۰
FC Ulaanbaatar
۲
۱
Khovd
Finished
۱۱:۳۰
North Macedonia
League Women
ZFK Top Gol (W)
۶
۰
ZFK Vardar (W)
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
Pro League
FC Dustlik
۱
۲
PFC Shurtan
Finished
۱۵:۳۰
FK Kokand 1912
۱
۲
PFK Aral
Finished
۱۶:۳۰
Xorazm Urganch
۰
۱
FK Buxoro
Finished
۱۶:۳۰
United States
USL League Two
Ventura County Fusion
۵
۰
Coachella FC
Finished
۰۳:۳۰
Poland
University League
Politechnika Lodz
۴
۰
Politechnika Warszawa
Finished
۱۲:۰۰
Paraguay
Primera Division Reserve
General Caballero Reserve
۱
۲
2 de Mayo Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al Naft
-
-
Karbala FC
Finished
۱۸:۳۰
Al-Najaf
-
-
Zakho
Finished
۱۸:۳۰
AL Zawraa SC
-
-
Al Minaa
Finished
۱۸:۳۰
Al-Karkh
۰
۰
Amanat Baghdad SC
Finished
۱۸:۳۰
Sierra Leone
Premier League
Ports Authority FC
۳
۱
Bhantal FC
Finished
۲۰:۰۰